Kochani, z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim członkom i sympatykom KTK Ptasi Uskok przede wszystkim zdrowia bo to w tych trudnych dla nas czasach jest najważniejsze.

Wiem, że wszyscy z niecierpliwością czekamy na możliwość pływania kajakami, niektórzy z nas byli na Zimowej Nysie – ostatnim ze spływów, który mógł się odbyć ale większości nie dane było rozpocząć sezonu kajakowego w tym roku.

Mięliśmy bardzo bogate plany na ten sezon, mnóstwo ciekawych wyjazdów zarówno w Polsce jak i zagranicą ale póki co musimy o tym zapomnieć, nie odwołujemy jednak spływów bo one z pewnością się kiedyś odbędą jak nie w tym roku to następnym. Z uwagą śledzimy komunikaty i jak tylko pojawi się możliwość wyjazdu to pojedziemy, rzeki jeszcze płyną, sprzęt jest przygotowany a my jesteśmy głodni pływania, będziemy więc na bieżąco informować Was o zmianach i możliwych wyjazdach.

Póki co bardzo Was proszę zostańcie w domu, opiekujcie się swoimi najbliższymi i z uwagą nasłuchujcie nowych, lepszych wiadomości.

Na tą chwilę najbliższe spływy takie jak: Ruda, Biała Lądecka, Nysa Kłodzka na pewno się nie odbędą.

Pod dużym znakiem zapytania są: Liswarta, Barycz i Odra a tak naprawdę to może zaczniemy od Wełtawy bo dobre informacje nadchodzą z Czech, które powoli mają wracać do normalności.

Więc jeszcze raz zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia i do zobaczenia na wodzie.