Cześć

 

Z wielką ulgą (o tym później) i nie mniejszą przyjemnością zapraszam na kolejną edycję barbórkowego spływu. Wierzę, że prace przy budownie S3 nie będą dla Was przeszkodą by 25 listopada wystartować z Głogowa i po pokonaniu 37 kilometrów dotrzeć do zaprzyjaźnionej przystani w Nowej Soli. Zimna, czasami śniegu i przeciwnego wiatru nie traktuję jako przeszkody, bo tego doświadczamy co rok, dlatego też zaproszenie kieruję do doświadczonych kajakarzy, którym takie “atrakcje” niestraszne tym bardziej, że uczestnicy spływu biorą w nim udział na własną rękę i ryzyko.

Na mecie w Nowej Soli będzie czekać gorący posiłek i gorące napoje. Pod wieczór rozpocznie się mini-koncert piosenki turystycznej; teksty będą dostępne dla wszystkich. Po koncercie tradycyjny spacer po mieście, potem kulturalne balety.

W tym roku niewiele brakowało, żeby impreza nie odbyła się z powodu braku możliwości zakwaterowania na przystani. Dzięki ogromnej pomocy nowosolskich przyjaciół w ostatniej chwili udało się zażegnać kryzys. Co prawda tylko dziesięciu szczęśliwców zazna komfortu własnego łóżka, ale spanie na podłodze też ma swoje walory.

Niedzielę przywitamy złotoryjskimi parówkami – najlepszymi na świecie. Warto się posilić, bo zaraz po śniadaniu wyciągamy z hangaru smoczą łódź i “dajemy z krzyża”. Nie będzie łatwo – zobaczycie!

Impreza w pigułce:

sobota:

10.00 – start

15.00 – meta i posiłek regeneracyjny (obfity)

17.00 – koncert

niedziela:

09.00 – śniadanie

10.00 – start smoczej łodzi

zakwaterowanie:

10 tapczanów, reszta na podłodze; niestety, ilość miejsc ograniczona.

Jest możliwośc wynajęcia pokoju w pensjonacie tuż obok mariny ( 100 m) – cena za dwuosobowy pokój z wszelkimi wygodami 150 zł

koszty (nie więcej niż):

nocleg ok. 40 zł

wyżywienie ok. 20 zł

Dojazd, sprzęt i jego transport – we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszam,

Andrzej  tel.: 601 181 192

Zapisy na naszej stronie. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt: Mirek Okrasa.