Lista imprez

Data rozpoczęcia: 14 listopada 2019 - 18:00

Data zakończenia: 14 listopada 2019

Miejsce: Wrocław

Opis:

Drodzy Członkowie Klubu,

w dniu 14 listopada 2019 roku, o godz. 18.00, odbędzie się Walne Zebranie Klubu Turystyki Kajakowej „Ptasi Uskok”. Zebranie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 107, przy ul. Bolesława Prusa 64, we Wrocławiu. Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez zapisy na stronie ptasiuskok.pl, w zakładce „Lista imprez” (zapisujemy się jak na imprezę).

Jednocześnie informujemy o wyznaczeniu drugiego terminu zebrania w tym samym dniu,
15 minut po pierwszym terminie. W drugim terminie Walne Zebranie jest ważne bez względu na liczbę obecnych osób uprawnionych do głosowania.

Porządek obrad i inne materiały zostaną przesłane w kolejnych wiadomościach;

Przypominamy, że osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w zebraniu mogą upoważnić innego członka Klubu do reprezentowania i udziału w głosowaniach w imieniu osoby nieobecnej, upoważnienie musi być złożone na piśmie (może być przesłane mailem-wzór w załączeniu).

Korzystając z okazji informujemy, że istnieje możliwość dodatkowego zamówienia KOSZULEK JUBILEUSZOWYCH, otrzymali je wszyscy uczestnicy Balu Jubileuszowego, jednak w związku z otrzymywanymi zapytaniami zdecydowaliśmy się domówić dodatkową partię;

Zamówienia należy przesyłać mailem do Andrzeja Piaseckiego piasean@o2.pl w zamówieniu proszę określić:

1. koszulka: damska/ męska/ dziecięca
2. rozmiar XS, S, M, L, XL, 2XL
3. ile sztuk

cena 25 zł/ szt., termin przesyłania zamówień: niedziela 03.11.2019, do godz. 18.00; odbiór przed i po Walnym Zebraniu, w dn. 14.11.2019;

Pozdrawiam serdecznie!

W imieniu Zarządu KTK Ptasi Uskok

Grażyna Cal

Osoba do kontaktu: Andrzej Piasecki, piasean@o2.pl, tel. 609232836

Zapisz się

Bookings no longer allowed on this date.